Rokfort a Magický svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo rodiny Bennett

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Št jún 09, 2011 10:17 pm

*Keith vedel, že Emma zareaguje nejak tak dospelo ako by ho aj ona chcela chrániť od problémov zvaných rodičia. Keith sa pousmial keď mu začala hovoriť o tom ako ho jeho sestra má rada. A že je pyšná na to, že sa dostal na Rokfort.* Ale ja na Rokfort nejdem. Ja.. nejdem do školy ak tam nepôjde Lin. Chcem aby robila to, čo chcela. Nechcem jej v tom brániť. *Povedal tichým hlasom a vtedy mu otec zakázal niekam ísť. Chcel ísť dolu práve vo chvíli keď Emma na neho prehovorila. Počul pozorne jej slová.* Dobre počkám tu. *Povedal ale sotva ho mohla počuť. Pootvoril si dvere na izbe a počul niektoré hlasnejšie slová. Po chvíli to nevydržal a keď započul krik zo strany jeho otca a aj Emmy len zišiel dolu schodmi a ani sa na jedného nepozrel.* Či sa vám to páči alebo nie ja idem za Lin! Je to moja sestra a ja mám právo byť s ňou! Má ma radšej ako vy! *Kričal po otcovi a mame a o chvíľku prišiel bližšie k Emme a potichu prehovoril.* Prepáč ale nechcem aby si ako návšteva sa s nimi hádala. *Povedal a keď ho jeho otec zavalil výčitkami a krikom Keith sa mu pozrel do očí.* Nenávidím vás oboch! Kvôli vám som sa s Lin pohádal! Vždy ste mi o nej len klamali, keď tu nebola! Robili ste z nej tú zlú. Nikdy vás už nechcem vidieť. *Kričal po rodičoch ale bolo to asi viacej z rozčúlenia, že ho nepustili za Lin. Správal sa ako typické decko v jeho roku. Nenávidí zákazy rodičov a tým aj samotných rodičov. Po chvíľke sa pozrel ešte na otca a potom vybehol do svojej izby, na ktorej nezabudol plesnúť dverami, tak ako to spravil, v deň keď mu Lin oznámila, že bude robiť na Rokforte učiteľku. Keith si sadol za svoj stôl a začal písať na kus papiera. [/i]Ahoj Lin je u nás Emma, zoberie ma za tebou a drakmi. Rodičia veľmi nesúhlasia ale ja ťa chcem veľmi vidieť. Prepáč mi, čo som ti v ten večer povedal. Mohol by som vidieť aj drakov? Ale nie veľmi z blízka. Tak blízko budem ako mi to len ty dovolíš. Chcem vidieť živého draka a chcem sa s tebou rozprávať. Tvoj malý braček Keith, ktorý potrebuje ochrancu.[i] Keď dopísal vybral z klietky svoju sovu, ktorú mal kúpenú už dávno na Rokfort a uviazal jej na nožičku lístok.* Leť moja milá. Počkaj Lin tam, kde teraz býva. Nehľadaj ju veľmi zbytočne, asi bude robiť. *Povedal jej a sadol si na postel, kde čakal na to, kedy príde Emma a zoberie ho odtiaľto.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Št jún 09, 2011 7:39 pm

*Počúvala ho, keď stála hneď vedľa neho. Už dlho ho nevidela takého nadšeného a ešte viac ju tešilo že sa to týkalo jej práce, ktorú mu ich rodičia z nejakého dôvodu tajili. Po jeho ďalších slovách sa chystala niečo povedať, no Keith ju prekvapil svojím konaním. Začala sa smiať, keď ho videla ako radostne a rýchlo hádže do malého kufríka niekoľko vecí.* No tak, počkaj chvíľu. Nejde to takto... Čo tvoji rodičia, hm? *Spýtala sa ho a až po chvíli si uvedomila, že to znelo až príliš výchovne na, pre Keitha, cudziu ženu.* Teda, myslela som, určite by ti nedovolili len tak odísť. *Snažila sa zachrániť situáciu, no vtom si všimla, že Keith sa zarazil. Ako vysvetlenie jej povedal niečo, čomu ta presne nerozumela. Nechápavo na neho pozrela a podišla k nemu bližšie. Kľakla si pred neho na kolená a chytila ho za plecia.* Keith... *Prižmúrila oči, aby sa trocha spamätala, pretože sa cítila previnilo, no to na sebe nemohla dať poznať.* Tvoja sestra ťa má rada. Nehnevá sa na teba a od kedy sa vrátila do práce o tebe stále rozpráva. Je na tebe nesmierne pyšná, že ťa prijali na Rokfort. A... určite jej na tebe záleží a nikdy by nedovolila, aby sa ti niečo stalo. *Povedala mu a usmiala sa na neho. Odrazu sa otvorili dvere a medzi nimi sa objavila ich mama. Lin sa rýchlo od Keitha postavila a nenápadne nohou zasunula pod posteľ jeho malý kufrík naprataný vecami. Potom pomaly prešla ku dverám, kde stála mama. Práve vtedy sa jej Keith spýtal na odchod za Lin a drakmi. Jeho sestra sa pozrela na mamu s úsmevom na tvári, čím sa ju snažila upokojiť, no po chvíli začula hlas svojho otca a sklamane sklonila hlavu k zemi. Stisla k sebe zuby a začalo to v nej poriadne vrieť, i keď sa stále snažila zostať pokojná. Keď jej rodičia odišli a Keith na ňu opäť prehovoril, otočila sa na neho a v jeho tvári videla obrovskú túžbu byť so svojou sestrou. Lin zostala stáť na mieste a rýchlo premýšľala čo robiť.* Počkaj ma tu Keith, dobre? Nikam nechoď nech sa deje čokoľvek, prosím. Keď sa vrátim do izby urobíš čo ti poviem. *Povedala mu a odišla za svojimi rodičmi dolu do predsiene. Lin ich chcela presvedčiť o tom, že na Keitha dohliadne a že sami nič s ňou nestane. Jej otec bol však veľmi tvrdý a stál si za svojím, čím sa stupňovalo aj napätie v miestnosti. Lin sa snažila hovoriť pokojným hlasom, aj keď jej to vždy nešlo a občas po ňom vyštekla niečo nepríjemné. Bolo počuť veľké množstvo výčitiek a po chvíli aj krik.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Št jún 09, 2011 6:27 pm

*Keď započul o tom, že Lin sa stretáva s drakmi a vychovávajú ich spolu s Emmou tak sa pousmial.* A nemohol by som vidieť drakov? Maličkých? Dovolila by mi to Lin? Nie je to nebezpečné? Nebezpečné veci mi nedovolí robiť. *Povedal Emme a usmial sa. Stále stál pri okne a hľadel von. Nemohol stále uveriť tomu, že mu jeho rodičia klamali o práci jeho sestry. Bolo mu veľmi smutno, že nikdy nevedel o jej skutočnej robote. Keď začul Emmu ako mu navrhla, že ho zoberie za jeho sestrou a za drakmi. Ihneď na na ňu usmial.* Pravdaže chcem. Hneď teraz. *Povedal jej a rýchlo si nahádzal dáke veci do tašky. Otočil sa ešte smerom k posteli a zobral drakov z postele a hodil do tašky. Zrazu sa ale zarazil a pozrel sa na ňu.* Ale... ja.... nemôžem.... Lin... *Hovoril koktavo a nesúvisle, sotva by to mohol pochopiť cudzí človek. Zrazu si spomenul na tie posledné slová čo povedal svojej sestre. Ak teraz odídeš nie si moja sestra. Zahľadel sa na zem a po dlhej chvíľke prehovoril.* Lin sa určite na mňa hnevá. Ja... som povedal veci, ktoré som nemal. Chcel by som aby mi to odpustila. Ja ju veľmi ľúbim ale povedal som to v hneve. Nechcel som aby ma znovu opustila. Je to moja veľká sestra. Musí ma na Rokforte chrániť. *Hovoril tichým smutným hlasom a vedel, že to Emma nijak nedokáže ovplyvniť. Zrazu prišla mama do izby sa ich spýtať či niečo nepotrebujú. Keith sa pozrel na svoju mamu.* Mami chcem ísť za Lin a drakmi. Môže ma tam Emma zobrať? *Opýtal sa jej a spoza nej započul otcov prísny hlas, že draky sú nebezpečné a že v žiadnom prípade ho otec nepustí. Keď odišli sedel sklamaný na posteli. Po dlhej chvíľke sa pozrel na Emmu.* Aj keď ma oni nepustia mohla by si ma tam zobrať? Veď budem s tebou a potom s Lin. Nemôže sa mi nič stať. Sľubujem, že nepôjdem blízko k drakom. *Povedal jej rozhodne a pozeral na ňu s iskričkami nádeje.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Št jún 09, 2011 8:39 am

*Pozerala na neho a počúvala jeho slová. Po chvíli sa na jeho tvári zjavil zvláštny výraz. Lin nadvihla obočie a stisla pery k sebe. Bola si istá, že práve teraz si Keith všetko uvedomil, prišiel na to, prečo bola jeho sestra tak dlho preč. Súhlasne prikývla a usmiala sa na Keitha. Počúvala jeho slová a cítila, že práve toto je ten moment, kedy by sa mala so svojím bratom porozprávať úplne o všetkom, no nemohla. Len tam tak sedela a z jeho úst vychádzalo stále veľa otázok, na ktoré poznala odpoveď, no ako cudzia osoba mu to nemohla povedať. Pri jeho otázke na drakov sa zasmiala.* Áno stretávame sa s drakmi. V podstate ich vychovávame a učíme spolunažívať s ľuďmi. I keď im samozrejme nemôžeme brániť žiť v ich prirodzenom prostredí. Tvoja sestra... *Zarazila sa, pretože nikdy nemala rada samochválu a uvedomila si, že toto tak trocha ja je samochvála, to ale Keith netušil.* ...je v tom naozaj dobrá. Pracovala s veľmi zaujímavými tvormi. *Dodala skromne tichým hlasom a všimla si, že Keith pozerá na poličku s množstvom vecí. Lin v nich spoznala darčeky, ktoré mu posielala sovou alebo priniesla, keď prišla domov. Keď k nej priniesol malých drakov usmiala sa a zobrala si jedného do ruky. Zahľadela sa na Keitha, ktorý si prezeral darček od svojej sestry a neveriacky pokrútila nenápadne hlavou. Zrazu si všimla, že sa jej končeky vlasov začínajú meniť na jej tmavohnedú farbu. Rýchlo sa snažila nahmatať vo vrecku na habite fľaštičku s Všehodžúsom a medzitým zbadala, že Keith podišiel k oknu. Rýchlo sa napila a dúfala, že si ničoho nevšimol. Pomaly sa postavila a prišla za ním.* Ak by si chcel, môžem ťa vziať za drakmi a za tvojou...sestrou. *Oznámila mu a tiež sa zahľadela von oknom. Tento pohľad veľmi dobre poznala.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett St jún 08, 2011 9:01 pm

*Prišiel do svojej izby a sadol si na postel, kde čakal na Emmu. Keď však započul klopanie nestihol ani len zareagovať a už bola Emma u neho v izbe. Usmial sa na ňu a bol rád, že prišla. Na jej poznámku o metlobalovom fanúšikovi nijak nereagoval. Počúval ju čo hovorí o jeho sestre. Prekvapene sa na ňu pozeral a keď dohovorila o sestrinej robote iba pokrútil hlavou a protestoval.* Ale to nie je pravda. Lin robila na ministerstve. Presne na tom oddelení ako aj otec. Lenže Lin chodila veľmi často na služ... *Nedopovedal to, lebo vtedy si spomenul na dlhé Linine služobné cesty. Prišla len na sviatky, alebo keď mal niekto z rodiny narodeniny a vždy mu niečo doniesla.* Ona nechodila na služobné cesty. Ona bola na výskumoch? Prečo mi rodičia klamali? Prečo mi nik nepovedal pravdu? *Začal sa jej vypytovať a premýšľal o tom ako sa vždy zaujímal o Lininu robotu ale otec s mamou ho vždy zahriakli keď sa niečo chcel opýtať.* Preto mi zakázali sa rozprávať sa o Lininej robote? Prečo to spravili? Veď je to práca ako iné. Je to úžasné. A stretávate sa aj zoči voči drakom? *Pýtal sa jej s iskričkami v očiach.* Chcel som vždy vidieť živého draka. Bolo by to super. *Hovoril jej s nadšením. Zrazu sa pozrel na poličku, kde po Lininom odchode uložil všetky darčeky čo mu kedy dala. Síce tá polička bola veľká, na tie všetky veci čo mu kedy dala bola malá. Lin nemohla tušiť, že tie veci tam dal preto aby mu nebolo za ňou tak smutno. Prišiel k poličke a zobral troch drakov, ktorých dostal na narodeniny, keď mal deväť rokov. A ešte pár vecí, ktoré boli spojené z drakmi. Položil ich na posteľ. Jeden drak trochu začal vrčať a chŕliť umelý oheň. Keith sa nad tým len pousmial.* Tak preto mi dala takéto darčeky? *Opýtal sa jej a zabral od nej vrecúško a vytiahol z neho biely dračí zub. Pousmial sa a dlhšiu dobu na neho pozeral.* Je prekrásny. Strašne sa mi páči. *Povedal jej s úsmevom na perách. Prešiel k oknu a prečítal si, čo bolo na pergamene napísané. Pousmial sa a po chvíľke sa otočil na Emmu.* Chcel by som aby tu bola. Aby sa už vrátila domov. Aby mi odpísala na dáku sovu. *Povedal jej a znovu hľadel von oknom.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett St jún 08, 2011 8:31 pm

*Lindhethiel stála pred svojím malým bračekom a pozerala sa na neho, až kým sa spoločne neodobrali ku stolu na obed. Celú dobu bola duchom neprítomná a premýšľala nad tým čo mu rodičia natárali o jej práci. Cítila, že sa za ňu musel otec veľmi hanbiť, keď svojmu synovi, jej vlastnému bratovi povedali, že pracuje na ministerstve. Lin odjakživa nenávidela tú vyššiu vrstvu pracovníkov ministerstva, medzi ktorých patril aj ich otec. Poobede, keď ju Keith oslovil neprítomne na neho pozrela a prikývla.* Samozrejme, prídem za tebou, pozrieť sa na tvoju izbu. *Povedala mi a neisto sa pozrela na svojich rodičov, ktorí len prikývli. Keď Keith odchádzal od stola a prešiel okolo Lin, jeho slová jej na tvári vyčarili úsmev. Keď sa pobrala pomôcť svojej mame s riadom, poslala ju hore so slovami, aby šla za svojím bratom. Lin pomaly vychádzala po drevených schodoch, ktoré potichu vŕzgali. Pozerala na malé obrázky jej rodiny, zbadala seba vo veku asi päť rokov ako sedí na otcovi na pleciach a o pár schodov vyššie bola fotka nej s malým Keithom v maminom náručí. Podišla ku Keithovej izbe a slabučko zaklopala. Pomaly otvorila dvere a vošla dnu.* Fíííha. Ty musíš byť vážne metlobalový fanúšik. *Snažila sa naviazať konverzáciu pri pohľade na steny polepení plagátmi na ktorých lietali najznámejší členovia metlobalových tímov. Lin si sadla na posteľ a nadýchla sa.* Vieš, tvoje slová tam dolu ma prekvapili. Neviem či som ten správny človek, ktorý by ti to mal povedať, ale myslím... *Zaklamal, pretože kto iný by mu to mal vysvetliť, keď nie práve ona.* ...myslím, že tvoja sestra by to tak chcela. Ona nikdy nepracovala na Ministerstve Mágie. Keď po štúdiách odišla, pracovala so zázračnými tvormi po celom svete a svoju prácu nadovšetko ľúbila. A aj ľúbi... *Hovorila mi milým tichým hlasom. Po chvíli si spomenula, že niečo pre Keitha má.* Aby som nezabudla... *Vytiahla z vrecka na habite malé kožené vrecúško, v ktorom sa skrýval krásny biely dračí zub na koženej šnúrke.* Toto je to, čo ti posiela tvoja sestra. *Povedala mu a podala mu vrecúško, v ktorom s skrýval aj malý kúsok pergamenu so slovami Tŕnistou cestou ku hviezdam.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Ut jún 07, 2011 8:14 pm

*Keith stál v kuchyni pri okne a premýšľal o všetkých veciach čo sa v poslednom čase dejú. Nechápal prečo jeho sestra by mala robiť s drakmi dáke výskumi. Draci sú nebezpečný a akákoľvek práca s nimi tiež. Čo chce Lin týmto dosiahnuť? Pýtal sa sám seba a o chvíľku započul kroky ale nenamáhal sa otočiť smerom k nim. Emma prišla k nemu ku oknu. Pozrel sa jej do očí.* Myslím si to preto, lebo Lin nikdy nerobila nič nebezpečné, nič čo by nebolo geniálne pre nich. *Mierne hlavou naznačil smerom na jeho rodičov. Počúval však ďalšie slová Emmy. Rozhodol sa, že bude o tejto veci šepkať aby ich rodičia nepočuli.* Lin nikdy nerobila žiadne výskumi. Veď po skončení školy robila na ministerstve mágie a teraz mala robiť ako profesorka. Ona to chcela. Kvôli mne odišla. *Povedal sklamane a keď mu Emma hovorila o darčeku pozeral sa na ňu s očakávaním, lenže práve v tej chvíli ich zavolala mama ku stolu. Započul od svojej mamy iba otázku o tom, čo si rozprávali a Keith musel rýchlo zaklamať.* Rozprávali sme sa o metlobale. Emma počula od Lin, že viem veľmi dobre lietať a že by som chcel byť stíhač. *Zaklamal a nenápadne žmurkol na Emmu. Rýchlo do seba nahádzal obed a pozrel sa na Emmu.* Mohli by sme sa porozprávať keď dojete o Lin? Počkám vás hore vo svojej izbe. *Povedal Emme a keď odchádzal od stola pozastavil sa pri Emma a pošepkal jej.* Ja ju mám najradšej na svete. *Odišiel do svojej izby, kde dúfal, že príde Emma alebo ak nepríde tak že ho aspoň zavolá dole.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Ut jún 07, 2011 7:57 pm

*Lin pomaly dýchala a snažila sa nedať na sebe nič poznať. Cítila sa zvláštne, bola tam s nimi, so svojou rodinou a zároveň aj nie. Keď Keith začal rozprávať, Lindhethiel sa mierne uškrnula. Bol to zasa ten starý dobrá braček, taký akého ho poznala a pamätala. No teraz sa tvárila inak, prekvapene na neho pozerala a bez slov, len mimikou tváre reagovala na jeho slová. Keď povedal, že by jeho sestra nikdy nepracovala s drakmi, zarazene sa pozrela na svojich rodičov. Nepovedali mu o mojej predošlej práci? Prečo? Nerobila som predsa nič zlé, len som si splnila jeden z mojich snov. Premýšľala Lin, zatiaľ čo mama sa rozprávala s jej bratom. Potom si však spomenula, že pre ich otca bola práca podobná tejto vždy len podpriemerná a zbytočná. To bol hlavný dôvod, prečo sa o jej práci Keithovi nezmienili. Keď Keith odišiel, zostali ešte spoločne sedieť v obývačke a potichu sa rozprávali. Mama vyzerala byť už pokojnejšia a otec mal na tvári svoj tradičný kamenný výraz. Lin vždy vedela, že ich mal skutočne rád, len nedával najavo svoje city. Po chvíli prišiel Keith a oznámil im, že už všetko prichystal. Všetci traja sa pobrali do kuchyne. Otec si sadol za stôl a začal si čítať aktuality v Dennom prorokovi a mama ešte pripravovala jedlo. Lin podišla za svojím bratom k oknu.* Prečo si myslíš, že by tvoja sestra nikdy nepracovala s drakmi? Vždy som tú prácu túžila robiť... *Preriekla sa Lin a snažila sa to rýchlo nejako napraviť.* Teda ja a tvoja sestra tiež. Pracovali sme spolu. Výskum je veľmi dôležitý, nie je to žiadne menejcenné zamestnanie. *Rozprávala mu potichu pričom sa mu snažila vykresliť pravú tvár tohto povolania a nie tú, ktorú im vždy vštepoval ich otec.* Tvoja sestra o tebe veľa rozpráva. Má ťa skutočne rada. A niečo ti posiela... *Povedala mu, no nestihla mu ukázať svoj darček pre neho, pretože ich mama zavolala ku stolu.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Ut jún 07, 2011 7:34 pm

*Keith sa dozvedel čo potreboval a pozeral sa na záhadnú ženu. V miestnosti nastalo ticho, ktoré tu už veľmi dávno tento dom nezažil. Keith si sadol otcovi na nohy a premeriaval si tú ženu.* Som veľmi rád, že Vás spoznávam. Som Keith. Keith Bennett. Čo od nás chcete? *Opýtal sa jej ale hneď nato dostal aj odpoveď. Veľmi ho zaujímalo čo je z jeho sestrou.* Kde je Lin? Čo je s ňou? Lin by nikdy nerobila z drakmi nič.. Odkážte jej nech sa vráti domov. *Povedal jej a pozrel sa na mamu.* Kedy pôjdeme jesť? *Mama ho odbila že nech sa ide prezliecť, umyť a prestrieť na stôl pre pre všetkých štyroch. Keth sa na ňu pozrel veľmi znechutene ale mama vedela, že to spraví, lebo keď je tu návšteva tak sa vždy správa slušne. Vedel, že sa Emma bude rozprávať z rodičmi o niečom čo nemôže vedieť.* Ospravedlňte ma musím ísť spraviť to, čo mi mama prikázala. *Povedal Emme a odišiel hore do svojej izby. Až za nejakých pätnásť minúť zišiel Keith do kuchyne kde prestrel na stôl. Pár krát zvykol pomáhať rodičom ale to bola stále u nich dáka návšteva. Keď už Keith mal všetko spravené prišiel do obývačky.* Mami už som prestrel na stôl Počkám vás v kuchyni. *Povedal im a nechal im priestor aby dokončili ich rozhovor. Vošiel do kuchyne kde sa pozeral von oknom, či náhodou sa jeho sestra niekde nezjaví. Veľmi mu chýbala.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Ut jún 07, 2011 7:17 pm

*Práve vo chvíli, keď Lin rozprávala svojim rodičom o tom, kde teraz býva, čo nového na Rokforte a podobne, všetci sa zarazili, pretože počuli nejaké zvuky na chodbe a kroky, ktoré smerovali za nimi do obývačky. Medzi dverami sa objavil Keith, celý zablatený s metlou v ruke a Lin sa musela veľmi premáhať, aby po svojom bratovi nevyskočila a neobjala ho. Namiesto toho zostala nehybne sedieť a len kútikom oka pozerala na Keitha, ktorý neisto pozeral na rodičov a hneď potom im položil niekoľko otázok. Lin mierne nadvihla obočie a letmo pozrela na svoju mamu, ktorá ju zachránila pred odpoveďami na to, kto bola mladá žena, ktorá sedela v ich dome. Lin si vydýchla a sklopila zrak k zemi. Pri Keithových otázkach na svoju sestru, jej behal mráz po chrbte, no nedala na sebe nič poznať. Nemohla to celé pokaziť. Keď však jej mama dorozprávala a pokrútila hlavou, čím mu odpovedala, na otázku, či sa jeho sestra neozvala, Lin pozrela na svojho otca a potom na Keitha. Prehltla a zmeneným hlasom prehovorila.* Zdravím ťa. Ja som Emma Forbes. *Predstavila sa Keithovi a vlastne aj svojim rodičom a mierne zvraštila čelo. Ani nevie odkiaľ ju také meno napadlo, no spomenula si na svoju spolužiačku z Rokfortu, ktorá sa takto nejako volala.* Som spolužiačka tvojej sestry...bývalá. Tvoji rodičia... *Pozrela sa na mamu a otca.* ...ma poznajú. Priniesla som im nejaké informácie ohľadom tvojej sestry. Je teraz veľmi zaneprázdnená prácou v teréne. Pracuje na výskume drakov používaných do Trojčarodejníckeho turnaja. *Povedala, pričom si spomenula na svoje predošlé zamestnanie, ktoré získala po svojom prvom odchode z domu a na tvári sa jej zjavil zvláštny výraz, priam zúfalý. Ani nevedela odkiaľ ju tieto výhovorky napadajú, no snažila sa ich dobre si zapamätať. Po chvíli už radšej prestala hovoriť a po miestnosti sa roznieslo neuveriteľné ticho. Rodičia na ňu prekvapene pozerali, no otec sa tváril spokojne. Ako keby bol rád kvôli tomu, že vie Lin tak presvedčivo klamať.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Po jún 06, 2011 8:45 pm

*Keith sa doma ukázal len niekedy. Aj to sa snažil vyhnúť kontaktu z rodičmi. Sľúbil rodičom, že príde na obed domov a tak, keď bol čas obedu vyštartoval na metle domov. Potichu vstúpil do domu. V pravej ruke zvieral svoju a bol celý zablatený. V kuchyni nikoho nenašiel a počul hlasy z obývačky. Vybral sa tam. Nepočul o čom sa rozprávali. Pozrel sa na svojich rodičov a na ženu ktorá sedela pri jeho rodičoch. Keith sa neisto pozrel na svojich rodičov a nechápal, čo u nich robí návšteva,ktorú ani nepozná.* Mama? Oco? Kto to je? *Opýtal sa ich a pozeral sa na tú záhadnú ženu. Bolo pre neho viac než dôležité aby zistil, kto to je. Jeho rodičia mlčky sa na neho pozerali. Mama hneď mávnutím ruky očistila Keithove šaty a začala sa ho vypytovať na to, kde bol aby odvrátila pozornosť. Pred návštevou bol neskutočne milý.* Bol som si polietať, a s chlapcami hrať metlobal. Mama Lin sa neozvala? *Opýtal sa jej a sadol si kúsok od svojich rodičov a stále nespúšťal zrak z neznámej ženy.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Po jún 06, 2011 8:34 pm

*Po pár dňoch sa Lindhethiel vrátila domov. No nie tak celkom. Vedela, že je to jej skutočný domov, no i tak sa nedokázala tváriť, že je všetko v poriadku. Cítila sa zvláštne, presne ako keď sa vracala domov posledný raz, no tentokrát jej pocity neistoty ovplyvňovali aj iné skutočnosti. Nebola to Lin, ktorú všetci poznali. Nebola to dcéra Elizabeth a Andrewa. Aspoň navonok nie. Prišla práve teraz, pretože jej mama dala vedieť, že Keith nie je doma a budú sa môcť pokojne porozprávať. Pred vstupom do domu si vytiahla z vrecka malú fľaštičku s Všehodžúsom a odpila si poriadny log. Potom pomaly otvorila dvere a vstúpila dnu. Na chodbu pribehol otec s mamou, ktorá sa pri pohľade na Lin zhrozila.* Neboj sa mami. Nie je to také zlé ako to vyzerá. *Povedala jej hlasom, ktorý stále patril Lin i keď teraz vyzerala ako úplne niekto iný. Mala oblečené džínsy, tričko a mikinu.* Bola to mukelka. *Ryšavé kučeravé vlasy jej padli do tváre, keď sa pozrela na svoje nohy. Mala obuté ošúchané plátené tenisky s rozviazanými šnúrkami. Jej mama si od zhrozenia dala na ústa ruky a pribehla k nej. Vrúcne ju objala.* Bude to takto lepšie. Verte mi. *Povedala im potichu Lin a obozretne a obzrela po dome. Otec jej však oznámil, že sú doma len oni traja a Keith je niekde vonku. Všetci sa pobrali do obývačky a začali sa rozprávať. Lin sa veľmi pýtala na svojho brata a vysvetľovala rodičom ako to teraz bude. Hovorila tichým hlasom, tak aby ich nikto nepočul. Keď im mama priniesla čaj, Lin sa postavila, mávla pred sebou rukou a jej ošatenie sa zmenilo na dlhé tmavofialové šaty, na ktorých mala bledo hnedý habit, ktoré už trocha naznačovali čarodejnícky pôvod.* ALE NEZMENILA SA! Very Happy
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Po jún 06, 2011 6:45 pm

*Vedel, že jeho slová Lin zrania a keďže jej nevidel do tváre kvôli jej kapucni stačil mu jej nahnevaný tón. Ani sa nehol keď ho poslala preč. Stále dúfal, že keď tam bude sedieť na jej posteli tak, že neodíde. Ale to nebola pravda. Práve keď sa Lin odmiestnila vyšli zo spálne ich rodičia. Keith vyšiel na chodbu a vysvetlil rodičom, že Lin odišla. Otec na neho navrieskal a poslal ho spať. Keith odišiel do svojej izby. Bol rozhodnutý, že odíde aj on. Nechcel tu už viac zostať. Vonku strašne fúkalo a rozpršalo sa. Keith si zobral svoju metlu a vybral sa von. Zastavil sa pri písacom stolíku a naškrabal sotva čitateľným písom. Chcem byť sám. Vrátim sa až keď sa mi bude chcieť. *Potichu zišiel dolu schodmi až von na dvor, kde vyskočil na metlu. Nad ránom sa skryl na svoje najobľúbenejšie miesto, kde zvykol tráviť veľa času keď sa z rodičmi pohádal a chcel byť sám. Raz o tom, kde sa to miesto nachádza povedal aj Lin ale on vedel, že Lin za ním nepríde. Myslel si, že jej už na ňom nezáleží.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Po jún 06, 2011 2:14 pm

*Lin sa na neho pozerala spod kapucne, no on jej nemohol vôbec vidieť do tváre a tak zrejme ani nevedel ako vyzerala, ako sa tvárila a ako rýchlo dýchala, aby dokázala zvládnuť celú túto situáciu. Tak veľmi ju bolelo, že sa opäť dostala do tohto stavu, že musí odísť z domu, no momentálne to videla ako jediné riešenie. Stále tam a strnulo zatvárala a otvárala ústa, pričom sa sama čudovala, že jej škrípanie zubami nie je počuť hlasnejšie. Keď Keith začal rozprávať a nej sa dostalo opäť len množstvo výhovoriek o tom čo všetko mu sľúbila a nesplnila, o tom ako mu hovorila, že ho má rada a teraz to tak nevyzerá, mala sto chutí jednoducho odísť. Utiecť pred týmto všetkým. Po jeho posledných slovách sa však len vyrovnala, zodvihla hlavu a druhou rukou pevne stisla prútik pod svojím habitom. Videla tam svojho malého bračeka sedieť bezmocne na jej posteli a možno jeho slová boli myslené zo zúfalstva, no veľmi ju ranili. Nevedela čo má na to povedať.* Odíď! *Vyprskla na neho tichým rozzúreným hlasom a stále čakal, kým sa postaví z postele a opustí jej izbu. Po chvíli, keď cítila, že má oči plné sĺz však pustila kľučku na dverách a urobila krok von z izby. Na chodbe sa však zastavila, obrátila sa na Keitha a nadýchla sa.* Dúfam, že keď budeš starší všetko pochopíš a uvedomíš si, že svet sa netočí len okolo teba. *Chcela mu ešte povedať ako ho má rada, aby si na seba dával pozor, aby nerobil to čo nechce len preto, že mu to niekto nakáže, no v návale hnevu tieto slová okamžite vypustila z hlavy. Prudko sa zvrtla, pričom jej habit praskal v závane vetra, keď kráčala dolu schodmi. Dolu sa ozvalo puknutie a bola preč.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Po jún 06, 2011 1:59 pm

*Sedel na Lilinej posteli a čakal čo Lin spraví. Všimol si ako hádže veci do kufra a nereaguje na jeho otázku. Bol čoraz smutnejší a smutnejší. Nechcel stratiť svoju sestru. Keď však prehovorila pozrel sa smerom na ňu.* Nechcem spať, chcem sa rozprávať. *Povedal po tichu s trasúcim sa hlasom plným smútku. Všimol si ako odmiestnila kufor niekam preč a balila si veci do vrecúška. Keď podišla k dverám a naznačila mu, že má odísť ani sa nepohol iba po tichu prehovoril.* A čo to, že ma máš rada? Čo tie reči, že chceš aby som bol šťastný? Takto to chceš? Chceš aby som bol ešte smutnejší? Mala si mi povedať, že chceš byť profesorka! Mohla si mi to povedať predtým. Nezaskočilo by ma to tak veľmi. Chcem aby si ostala. *Povedal a zahľadel sa na zem. Po chvíľke sa znovu nadýchol.* Nechcem aby si odišla Lin. Ak odídeš tak si pre mňa zomrela. Nebudeš viac mojou sestrou. *Takmer po nej kričal so slzami v očiach.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Po jún 06, 2011 1:49 pm

*Lin svoje oblečenie do kufra doslova hádzala, vôbec nepozerala na to čo berie do rúk, bolo jej úplne jedno čo si vezme. Tak isto ako pred niekoľkými rokmi opäť utekala z domu pred nudným stereotypom a pred svojím bratom, ktorý ju svojím správaním len zraňoval. Uvedomovala si, že je ešte malý a nerieši veci okolo seba tak ako dospelý človek, ale jeho správanie ju menilo. Keď na chodbe začula dupot len pokrútila hlavou, zhlboka vydýchla a začala veci do kufra hádzať rýchlejšie. Myslela si, že sa potichu vyparí, niekde sa usadí, rodičom sa potom ozve a narozpráva im nejakú ďalšiu výhovorku o dôvode svojho odchodu a začne žiť opäť tuláckym životom. Keď sa otvorili dvere Lin len mierne pootočila hlavu a spod kapucne sa pozrela na Keitha. Vôbec nereagovala na jeho slová až po chvíli, keď sa postavila a obzrela sa lepšie na svojho mladšieho brata prehovorila.* Čo tu robíš Keith? Choď si ľahnúť do postele. Mal by si už dávno spať. *Povedala mu tichým chladným hlasom a svojím prútikom s jadrom, v ktorom bola dračia šľacha, zamávala nad kufrom a potichu vyslovila Dissaparate. Kufor zmizol. Lin sa pár krokmi dostala k svojej poličke. Vytiahla si z vrecka habitu malé vrecúško, do ktorého začala ukladať dôležité pergameny, jej obľúbené knihy, pričom objem vrecúška sa vôbec nezväčšoval. Všimla si malý drevený rámik s fotografiou ich rodiny, nadýchla sa a nenápadne si ho vložila taktiež do vrecúška.* Rodičom povedz, že sa ozvem. Nechcem ich budiť. *Povedala Keithovi, podišla ku dverám a stisla kľučku. Otvorila ich a pozrela na Keitha pričom mu chcela naznačiť, aby odišiel z jej izby.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Po jún 06, 2011 1:33 pm

*Keith ležal na posteli a stále rozmýšľal nad tým, kedy príde Lin. V tuhom objatí držal macka od Lin a zrazu započul škrípanie dverí na Lininej izbe a hneď bol v pozore. Potichu sa rozbehol do jej izby a nenamáhal sa s klopaním.* Lin? Ty si už doma? *Vravel tíško aby nezobudil ich rodičov s radosťou v hlase. Keď si všimol, čo jeho sestra robí len sa na ňu zdesene pozrel.* Ty niekam ideš? Kvôli mne odchádzaš? *Pýtal sa tichým sklamaným hlasom a do očí mu vyhrkli slzy, už raz slovu sestru stratil a nechce aby sa to isté opakovalo. Sadol si na jej postel bez toho aby mu to dovolila a zahľadel sa na zem.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Po jún 06, 2011 1:25 pm

*O niekoľko hodín neskôr, krátko po polnoci sa na chodbe odkiaľ sa pred istým časom odmiestnila opäť objavila. Mala oblečený tmavý dlhý habit a na hlave dlhú kapucňu padnutú až do tváre, takže jej ju úplne zakrývala. Chvíľku zostala stáť na mieste a rozhliadala sa po dome. Všade bolo ticho. Aj ulica pred domom bola prázdna a temná. Jej rodičia už isto spali a z Keith už zrejme taktiež. Pomalými krokmi sa odobrala do svojej izby. Otvorila dvere, ktoré mierne zaškrípali a vošla dnu. Dvere za sebou zatvorila a podišla k oknu. Zahľadela sa von a stále premýšľala nad ich rozhovorom s Keithom. Nevedela si vysvetliť, kde sa v ňom berie toľko nenávisti voči, toľko bezočivosti. Veľmi jej pripomínal ich otca, ktorý bol tiež vždy veľmi rázny a prísny, nerobil žiadne ústupky a všetko muselo byť tak ako povedal. Po chvíli sa pobrala ku svojej skrini odkiaľ najprv vytiahla veľký tmavohnedý kufor, do ktorého postupne začala ukladať svoje veci. Bola veľmi nahnevaná čomu zodpovedal aj výraz jej tváre. Stále mala v hlave Keithove slová a napadlo ju len jedno jediné riešenie ako toto celú uzavrieť pre spokojnosť všetkých.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Ne jún 05, 2011 9:39 pm

*Po tom čo povedal Lin bolo dosť dlho ticho. Keith radšej hľadel na zem akoby sa pozrel sestre do očí. Nedokázal sa na ňu nikdy pozrieť keď sa hádali. Keď Lin prehovorila jej slová mu veľmi ublížili. Vedel, že by nemal sestre brániť v tom aby išla robiť to čo chce. Zrušila kliatbu a on sa za ňou rozbehol.* Lin, Lin! *Kričal na ňu ale ona zišla dole a započul len puknutie. zišiel dolu schodmi presvedčiť sa či skutočne odišla. Započul iba mamine slová. Si spokojný? Zas kvôli tebe odišla. Povedala mu a on sa na ňu pozrel.* Je mi to ľúto. Keď príde naspäť odkážeš jej nech príde za mnou? *Povedal jej a odišiel do izby so smutným výrazom nepočúvajúc svoju matku a so slzami v očiach. Zavrel dvere a lahol si na posteľ, zobral si veľkého plyčového medvedíka, čo mu darovala Lin krátko po tom čo sa vrátila z Rokfortu. Bolo mu to všetko veľmi ľúto a rozplakal sa.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Ne jún 05, 2011 9:32 pm

*Stála pri klietke a pozerala sa na neho. Sedel tam bez pohnutia a vôbec sa na ňu nepozrel. Lin si predstavovala všetko to čo sa udialo na Rokforte počas jej štúdia, spomínala na dobré veci ale aj na tie horšie. Vedela, že pre Keitha to nebude jednoduché mať na škole člena rodiny a už vôbec nie v postavení profesora. Po chvíli si čupla k nemu a pozrela sa na neho. Hodnú chvíľu len pozerala, bez jediného slova a pohybu a nevedela čo mu na to má povedať.* V poriadku. Ako chceš... *Povedala mu Lin a postavila sa.* Chcem, aby si bol konečne aspoň raz v živote, po tom všetkom, po tom čo si si myslel, že ťa rodičia nemajú radi a ani ja... jednoducho chcem aby si bol spokojný a šťastný. *Pomaly podišla ku dverám, otvorila ich a práve keď urobila krok z jeho izby mávla rukou a klietka okolo Keitha zmizla. Lin sa pobrala dolu schodmi, kde sa ozvalo slabé puknutie a zmizla z domu.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Ne jún 05, 2011 9:26 pm

*Prekvapene pozeral na sestru keď na neho použila zaklínadlo.* Nenávidím čary. *Zamumlal potichu a hnusne sa pozrel na svoju sestru.* Dobre budem ťa počúvať *Povedal s trochou nevôle. Jeho sestra len hovorila a hovorila a jej slová sa mu vrývali do hlavy. Keď prestala konečne hovoriť zahľadel sa jej do očí.* keď si chodila na Rokfort ty nik tam z rodiny nebol! A si tu, zvládla si to a tisíce detí tak isto ako ty.. Aj mama aj otec tam išli sami. Ja ťa tam nechcem *Povedal jej rozzúrene. A ďalej pokračoval.* Nechcem aby si sa plietla do môjho života. Mám ťa rád ale nechcem tam mať nikoho z rodiny. Pochop ma. Ani ty by si to nechcela. Aby tam niekto bol z tvojej rodiny. Keby si na mojom mieste, nepáčilo by sa ti to. *Povedal jej a sedel na zemi bez pohnutia. Dúfam,že ho Lin pochopí.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Ne jún 05, 2011 9:17 pm

*Pozerala na Keitha, a keď jej vytrhol z ruky list a roztrhal ho, mávla nad ním rukou a všetky kúsky sa pomaly spojili do jedného celku. Nadvihla obočie a neveriacky pokrútila hlavou nad bratovým správaním. Sedela na posteli a pozerala na neho s nadhľadom tak ako to vie len ona. Vôbec nič ju nerozhádzalo. Keď pred ňu Keith hodil metlu a začal po nej kričať, Lin sklonila hlavu a potichu povedala zaklínadlo Incarcerous. Vtedy sa okolo Keitha objavila klietka z priehľadnej konštrukcie.* A teraz ma budeš počúvať, inak zaklínadlo nikdy nezruším. *Povedala mu a chytila sa rukami za dve neviditeľné tyče klietky. Videla na Keithovi jeho prekvapený výraz, nadýchla sa a začala hovoriť.* Som tvoja sestra a idem na Rokfort. Toto je fakt, s ktorým sa budeš musieť jednoducho zmieriť. Nejdem tam preto, aby som ťa kontrolovala, ale preto, aby som ťa ochránila, pretože ťa mám rada. Nikto z tejto rodiny ti nechce zle, ani ja, ani mama a ani otec. Máš jedenásť. Si dosť veľký na to, aby si si vedel uvedomiť isté veci, ale dosť mladý na to, aby si všetko zvládol sám. Na Rokforte budem predovšetkým ako profesorka, až potom ako tvoja sestra ak ťa to upokojí. *Hovorila tak rýchlo, že sa miestami ani nestihla nadýchnuť a hltala koncovky.* Mám ťa rada Keith, a i keď si občas na zabitie, nedovolila by som, aby sa ti niečo stalo. *Posledné slová povedala s citom a starostlivo ako sa na staršiu sestru patrí. Pustila sa klietky a napravila si svoje šaty.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Ne jún 05, 2011 9:02 pm

*Vletel do svojej izby a hodil sa na posteli, kde si sadol. Pozeral sa von oknom, keď v tom niekto klopal na dvere, bol si takmer istý, že je to Lin. Bez vyzvania vošla do jeho izby a sadla si pri neho a otvorila jeho obálku. Vytrhol jej list z ruky a roztrhal.* Nejdem tam. *Povedal jej nahnevane a išiel si pohľadať svoju metlu aby si mohol ísť zalietať. Bol si takmer istý, že jeho sestra niečo spraví aby neišiel von si polietať ale aby dokončili rozhovor ale aj tak vyťahoval metlu. Keď už ma metlu vytiahnutú hodil ju pri sestru a obliekol si dres aký nosil jeho obľúbený metlobalový tím v ktorom vždy lietal.* Nechcem ťa tam! Nechcem aby si ma kontrolovala! Nemáš tam čo robiť! *Povedal jej a išiel si zobrať z postele metlu.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Lindhethiel Bennett Ne jún 05, 2011 8:55 pm

*Lina si vychutnávala pohodu domova a výborné palacinky, keď sa zrazu všetko zbehlo tak rýchlo, že si pamätá len niečo ako Nebudem sa učiť...Budeš ma kontrolovať... Nejdem...buď ty alebo ja... Všimla si, že niekde sa tam vzala aj mama. Lin už vôbec neprekvapovali tieto Keithove vystúpenia. Za tie roky si na to už zvykla. Pozrela sa na mamu, ktorá sa chytila za hlavu. Zrejme toho práve na ňu bolo už priveľa. Lin ju chytila za plece práve keď tresli hore dvere od izby.* Neboj sa mami, zájdem za ním... *Povedala jej potichu a zobrala zo stola obálku z Rokfortskou pečaťou, ktorú pred ňu Keith hodil. Vyšla potichu hore schodmi pred bratovi izbu a zaťukala. Aj napriek tomu, že sa jej Keith vôbec neozval vošla dnu. Zbadala ho sedieť na posteli pod oknom a tak podišla k nemu. Sadla si vedľa neho a praskla červený vosk. Otvorila obálku a pousmiala sa.* Blahoželám. *Povedala tichým hlasom a posunula obálku ku Keithovi.*
Lindhethiel Bennett
Lindhethiel Bennett

Počet príspevkov : 14
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Keith Bennett Ne jún 05, 2011 8:44 pm

*Započul Lininu reakciu na jeho sťažovanie a pousmial sa.* Nebudem chodiť na prvé hodiny. A už vôbec sa nebudem učiť. Na to zabudni. Nie som byfloš. *Odpovedal jej mrzuto. Premýšľal však nad tým čo mu sestra povedala. Áno budem študent, budem sa musieť učiť a aj skoro vstávať. Ale keď ja nechcem. Z jeho myšlienok ho vytrhla sestrina reakcia na to, že bude profesorka na škole. Oznámila mu to akoby to bola normálna vec. Po chvíľke keď si uvedomil čo to pre neho znamená a jeho sestra sa vrhla do palaciniek iba na ňu vyštekol.* To akože ma budeš kontrolovať? Ako si dovoľuješ ísť na Rok.. *Nestihol to dopovedať a započul škrekot sovy. Pozrel sa na sestru a zobral jej obálku. Pozrel sa na sestru a pristúpil k nej bližšie.* Môžeš snívať, že pôjdem na Rokfort. Nechcem aby si tam bola... Buď tam budem chodiť ja alebo ty. nechcem mať sestru profesorku. *Začal po nej kričať tak, že mama vošla dnu aby zistila čo sa deje vnútri v dome. Hodil pred Lin neotvorenú obálku z Rokfortu a odišiel nahnevaný do svojej izby a nezabudol tresnúť dverami tak, že sa to ozývalo po celom dome.*
Keith Bennett
Keith Bennett

Počet príspevkov : 16
Join date : 05.06.2011

Návrat hore Goto down

Sídlo rodiny Bennett Empty Re: Sídlo rodiny Bennett

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.