Rokfort a Magický svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

2 posters

Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Lilian Lewelyn Lepaunt Po október 25, 2010 2:12 pm

* Trochu neisto čaká na jeho reakciu, nieje si úplne istá, či to trošku neprepískla. Jeho prvá reakcia ju úplne vyviedla z miery, ostala sedieť ako skamenená na stoličke neschopná pohnutia. Síce tón, ktorým to povedal nenasvedčoval tomu že by sa ho to priveľmi dotklo, no cítila akoby sa pomaly zmenšovala. Keď však vyprskol smiechom, spadol jej kameň zo srdca a konečne sa mohla slobodne nadýchnuť. stále však bola trochu mimo a tak len prikývla na jeho ďalšiu odpoveď. Takmer s úľavou prijala skutočnosť, že ju slušne požiadal o opustenie jeho pracovne. Nehlučne sa postavila a zamierila k dverám, keď mala kľučku na dosah ruky spamätala sa a pozdravila* Tak sa maj * A vykročila z dverí za ktorými ju všetko napätie opustilo*
Lilian Lewelyn Lepaunt
Lilian Lewelyn Lepaunt

Počet príspevkov : 7
Join date : 10.10.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Emmanuel Conell So október 23, 2010 9:01 pm

*Videl na Lil, že nedočkavo čaká na tú informáciu ako mohol vedieť čo si myslí a tak sa na tom iba zasmial. Bola zlatá keď tam sedela ako nedočkavý prváčik, ktorých majú teraz veľmi veľa a počúvala ho. Emm sa na tom dobre zabavil. Na jej odpoveď iba poznamenal prvú vec čo ho napadla.* Môžete ma zavrieť do klietky a dať pri ňu veľkú tabuľku s nadpisom Emmanuel a pod tým pekne v klietke sa nachádza jedinečný udivujúci čarodejník. Nechytať, nebezpečenstvo útoku. A zarobíte na mne toľko peňazí, že až. *Povie a až po chvíľke si uvedomí čo vlastne povedal a vyprskne smiechom. Ale keď sa zamyslí nad jej slovami iba jej prikývne.* Máš pravdu hádaj na čo myslím sa so mnou ťažko hrá. Ale je to výhoda pri deťoch. Dozvieš sa všetko. A niekedy aj to čo nechceš. *Povie a po chvíľke si všimne koľko je hodín. Pozrie sa na ňu a po chvíľku iba poznamená.* Ak sa nenahneváš tak musím dobaliť veci, ktoré potrebujem domov zobrať a potom budem musieť už ísť aby som mohol byť trochu s malým a v noci robiť. *Vysvetlí jej a prútikom zbalí posledné veci do škatúl, ktoré pred tým vyčaruje.*
Emmanuel Conell
Emmanuel Conell

Počet príspevkov : 199
Join date : 25.09.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Lilian Lewelyn Lepaunt Pi október 22, 2010 7:07 pm

*Počas nekonečných a mučivých minút, kedy čaká na odpoveď, si pripadá akoby sa opäť vrátila do školy. Znova sadla do školských lavíc a dychtivo hltala každé slovo, ktoré profesor povedal a s napätím očakávala čo povie ďalej. Nanešťastie však jej detskú zvedavosť preruší akási sova, ktorá priletí cez okno, ktorému pred chvíľou venovala pozornosť. Čakanie sa predlžuje a aj keď Emanuel stihol objasniť prítomnosť sovy, vôbec ju to nezaujímalo. Celý čas čaká napätá s prižmúrenými očami, až jej Emmanuel konečne objasní najväčšiu záhadu dnešného dňa.* Waw* vykĺzne z nej takmer v tichosti. Keď sa už dozvedela čo chcela pokojne sa mohla oprieť v kresle * No a teraz sa čuduj, že udivuješ ľudí. * odpovie so slabým smiechom v hlase. Táto informácia je preňu viac ako prekvapivá, takže na jeden glg vypije celý zvyšný obsah pohára a prázdny položí na stôl.* Takže s tebou sa asi nebude dať hrať hra, „hádaj na čo myslím“. Ale v každom prípade je dobre vedieť, že si pred tebou nemám nič myslieť , alebo rovno všetko povedať, lebo sa to dozvieš aj tak. Ale máš úžasnú výhodu na študentov, nič ti neujde. Niekedy by som s tebou menila. * povie mu uznanlivo so slabým smiechom v hlase. Ale aspoň je už pokojná,. že neprichádza o zdravý rozum ale problém je na druhej strane*
Lilian Lewelyn Lepaunt
Lilian Lewelyn Lepaunt

Počet príspevkov : 7
Join date : 10.10.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Emmanuel Conell Št október 21, 2010 5:29 pm

*Počúva Lil a až teraz vidí druhý pohľad na jeho život. Nikdy sa takto na svoj život nepozeral a keď to takto povedala tak si pripadal ako dáky blázon.* No dobre tak máš pravdu ale však ja za to nemôžem, že som taký geniálny. A svadbu som mal mať dávno ale kvôli malému to nešlo. *Prizná sa jej a znovu si odpije z piva.* A ja niekoho udivujem? To je dobré vedieť *Povie jej so smiechom a odpíja si zo svojho piva, pohár ma takmer prázdny a vtedy k nemu priletí sovička od jeho brata. Pekne ju pohladká po hlavičke a ona si mu sadne na plece. Pred tým jej však zoberie list. Odpíše naň a podíde ku klietke kde dá sovičke žrádlo a pitie ona sa naje, napije a odletí pootvoreným oknom.* Prepáč, bratia sa na mňa malého a Grace nedokážu dočkať. *Vysvetlí ju a ďalej ju počúva. Začuje ako začakala koktať a zasmeje sa nad tým.* Prepáč to bola iba jedna z mojich ďalších udivujúcich vecí. Viem čítať myšlienky. Ospravedlňujem sa. *Povie jej a znova si zoberie ďalší pohár s pivom, lebo ten čo mal ju už úplne prázdny.*
Emmanuel Conell
Emmanuel Conell

Počet príspevkov : 199
Join date : 25.09.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Lilian Lewelyn Lepaunt St október 20, 2010 2:55 pm

* Zatiaľ čo pokojne sedí v kresle a v rukách zviera poloprázdny pohár, očami sleduje zamračenú oblohu za oknom. Z myšlienok o tomto pekelnom počasí ju úplne vráti do reality Emanuelova reakcia. * No vidíš, ale zober si to zo stránky nás obyčajných ľudí. Zjavil si sa tu z ničoho nič, Naháňal si po polke sveta ktovie koho a nakoniec máš s ministerkou dieťa a ideš sa ženiť. Podľa môjho názoru ste hlavnou témou pre všetkých klebetných ľudí u nás. Štáty v blízkosti Anglicka sledujú politické dianie v svojom okolí. * vyratúva mu na prstoch prvé čo ju napadne aj keď to má možno ďaleko od skutočnej reality.* Takže sa nečuduj, že niekoho udivuješ* povie s úsmevom na tvári,* a ešte k tomu aj..... * mňa pred koncom vety sa však zarazí a dokončí si ju v mysli. Až keď počula vetu, ktorú vyslovila uvedomila si, že si je úplne istá, že toto jej z úst nevykĺzlo. * Ja...neviem ,ale ja som .....* habkala s nepochopením v hlase a údivom v očiach. Keď sa trochu spamätala vysúkala zo seba konečne zmyselnú vetu* Odkiaľ to vieš, som si takmer na 100 % istá, že toto som nepovedala. Alebo áno? Nie určite som to nepovedala. * rozpačito rozpráva a snaží sa presvedčiť sama seba, že nestráca zdraví rozum* Môžeš mi objasniť túto záhadu lebo mám pocit, že nie som celkom v poriadku.* požiada ho ešte stále zmeteným hlasom no v očiach sa jej zračí odhodlanie a prižmúri ich akoby tak dovidela ďalej a rýchlejšie zistila pravdu*
Lilian Lewelyn Lepaunt
Lilian Lewelyn Lepaunt

Počet príspevkov : 7
Join date : 10.10.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Emmanuel Conell Ut október 19, 2010 8:36 pm

*Počúva Lil o čom hovorí aj keď premýšľa nad tým, čo asi robí Keith a Grace. Chýbajú mu a to je preč z domu iba dve hodinky. Predstavuje si ako sa hrá s Keithom na koberci a všetci sa tak ako vždy smejú spolu.* Ja ťa neprestávam udivovať? To je dobré vedieť. Ja udivujem každého. *Povie jej a zzasmeje sa, lebo si teraz uvedomí, že jej prvý krát odpovedal na jej myšlienky.* A to som nemilo prekvapený touto informáciou. Nevedel som o tom, že nás rozoberá aj zahraničie. *Povie jej zo smiechom a odpije si zo svojho piva.*
Emmanuel Conell
Emmanuel Conell

Počet príspevkov : 199
Join date : 25.09.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Lilian Lewelyn Lepaunt Ut október 19, 2010 7:13 pm

*S napätím a zvedavosťou očakáva čo jej odpovie. Takmer celé dva mesiace bola odrezaná od informácií a len veľmi neochotne sa vracala do reality. Síce ju jeho odpoveď neprekvapila úplne no miestami ostala prekvapená. Neprestávaš ma udivovať pomyslela si keď vstrebávala informácie, ktorými ju obklopil. * Keďže som takmer dva mesiace, s výnimkou asi dvoch týždňov, bola mimo Anglicka nemala som informácie priamo z pravej ruky. Nechcela som sa zaťažovať tým čo sa deje tu, ale neviem či ťa sklamem alebo nie, zahraničným novinárom neušli tieto dôležité a lukratíne informácie, takže som čo-to som zachytila.*odrapoce s úsmevom na tvári a v mysli zablúdi na momenty,ked to objavovala v novinách a neraz jej pri tom zabehli raňajky. Keď sa k Emmanueel nahne s fotkou v ruke , so záumom v tvári si ju zoberie a sleduje male bábätko, ktoré spokojne spinká v postieľke. * Je krásny, posnažili ste sa * s uznaním pochváli jeho syna a s pobavením počúva jeho ďalšiu výpoveď. * Musím ťa sklamať ale ste najnovšia senzácia. Jasné svetlo v pochmúrnom svete a anglickej spoločnosti. Ale raz ich to prejde, buď sa objaví niekto zaujímavejší alebo už budete obkukaní. * podotkne s úsmevom v nádeji, že ho tým neurazila *
Lilian Lewelyn Lepaunt
Lilian Lewelyn Lepaunt

Počet príspevkov : 7
Join date : 10.10.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Emmanuel Conell Po október 18, 2010 10:02 pm

*Počúva ju a z údivom na ňu pozerá.* Veľmi zaujímavé zabitie voľných chvíľ. Bez starostí je život tak krásny. *Povie jej a zamyslí sa nad tým ako bolo super len jemu a jeho žene.* Ale nič zaujímavé ako vieš počas rekonštrukcie čo trvala dosť dlho takmer rok sa toho veľa zmenilo. Veľmi som sem nechodil a ak hej tak to iba málinko. Na začiatku som bojoval s obrami a kentaurami, čo bolo veľmi medializované, ešte pred tým som však požiadal svoju priateľku Grace, ministerku mágie o ruku. Stal som sa otcom svojho synčeka Keitha a momentálne plánujeme svadbu na december. *Povie jej v krátkosti všetko čo zažil za ten rok a dačo čo sa nevideli. Ukáže jej fotku na ktorej je jeho synček ešte ako bábätko dvoj týždňové.* TU má Keith dva týždne a na tejto... *Ukáže jej fotku na ktorú do nedávna hľadel.* je už teraz pred nedávno keď mal 5 mesiacov. *Povie jej a konečne sa má komu popýšiť tým, že má synčeka.* Ale to už isto veľmi dobre vieš, lebo niekedy mám pocit, že nám novinári sliedia ešte aj pod posteľou, lebo vedia aj také veci čo mi nie. *Vysvetlí jej a zasmeje sa na to.*
Emmanuel Conell
Emmanuel Conell

Počet príspevkov : 199
Join date : 25.09.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Lilian Lewelyn Lepaunt Po október 18, 2010 9:52 pm

* Pomaly odpíja z pohára medoviny a počúva čo z neho ešte vylezie. Poteší ju , že o školníkovi majú podobný názor a že niekto po dlhšom čase pochválil jej spôsob výučby. * No určite som nemala tak zaujímavé prázdniny ako ty, ale nesťažujem sa.* odpovie mu na zdanlivo jednoduchú otázku. Počas rozmýšľania čo mu povie, si všimne, že neúnavne pozerá na fotku, ktorá zdobí jeho stôl. * Bola som doma. Konečne som vypla. Dva mesiace som oddychovala, túlala sa po lesoch a lúkach. S kamarátkou som bola na dovolenke, potom pri bratovi v Holandsku a tak. Vieš žiadne povinnosti, žiadne starosti. Mohla som robiť čo som len chcela. Trochu mi to chýba ale aj som sa sem tešila. Tu zažije človek ten správny adrenalín. * dopovie s úsmevom na perách a poriadne sa napije. * A ty ? * nedokáže odolať pokušeniu a vysloví nahlas myšlienku čo sa jej pred chvíľou motala hlavou,aj ked hned zahryzne do jazyka.*
Lilian Lewelyn Lepaunt
Lilian Lewelyn Lepaunt

Počet príspevkov : 7
Join date : 10.10.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Emmanuel Conell Po október 18, 2010 9:29 pm

*Všimne si, že sa Lil pohodlne usadila u neho v pracovni. Papiere balí prútikom pomaly do tašky. Večer keď doma bude Keith už spať tak sa na ne pozrie. Počúva pozorne Lil.* Počas rekonštrukcie som rozmýšľal, že by sa ti niečo také zišlo, keďže si už viac krát menila prostredie v učebni podľa učiva čo ste preberali, čo sa mi však veľmi páči. *Vysvetlí jej a bol by rád, keby aj ostatný profesori zaujali postoj ako ona a učili študentov motivovanejšie ako iba suchým výhľadom. Počuje Lilin tichý smiech a len sa na ňu pousmeje.* Idem kontrolovať hlavne študentov ale aj profesorov, keďže som mal minulý rok pár sťažností, že profesori tejto školy nedokážu študentov naučiť nič. Takže si chcem pozrieť ako v praxi vyzerajú hodiny. A prečo mám zaujímavý spôsob riadenia školy? *Opýta sa jej a po chvíľke jej len prikývne.* Hej školník dokáže byť skoro vždy veľmi vtipný. Ale keby potrebuješ pomôcť kľudne sa mi ozvi ja si dáky čas nájdem. Aj tak tu už budem musieť začať tráviť viacej času než tieto prvé dni. *Povie jej a po chvíľke zamyslenia znova prehovorí.* A aby to nebol iba taký formálny nudný rozhovor tak sa pochváľ ako si si žila za ten čas prázdnin, kedy sa škola rekonštruovala, nech ti mám čo závidieť. *Povie jej zo smiechom a pozerá sa na fotografiu, kde je on, jeho synček Keith a budúca žena Grace. Strašne sa mu cnie za nimi už teraz ale vie, že si už bude musieť zviknúť, že nie je s nimi stále.*
Emmanuel Conell
Emmanuel Conell

Počet príspevkov : 199
Join date : 25.09.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Lilian Lewelyn Lepaunt Po október 18, 2010 9:15 pm

*Nateraz počká až Emanuelovo dovolenie a sadne si na stoličku oproti jeho stolu. Neujde jej pozornosti, že dlhej neprítomnosti je zavalený papiermi viac ako dosť a očividne nevie čo skôr urobiť. Našťastie nezačína zdvorilostnými frázami ale ide rovno k veci. Prvá veta, ktorou ju zavalil poukazovala na skutočnosť, že to bude asi na dlhšie a tak sa snažila čo najpohodlnejšie usadiť v kresle, ktorého pohodlie využije asi na dlhší čas. Snaží sa zapamätať si čo najviac z toho čo hovorí, no len ťažko sa dokáže sústrediť.* Hm, dobre. učebňou som ešte len preletela a to takmer doslovne ale niečo som si všimla.* a zatiaľ čo hovorí sa snaží rozpamätať si. *Takže pri najbližšej príležitosti si to obzriem. ten sklad som nevidela vôbec. Ale musím ti povedať, že o niečom takom som ani neuvažovala , ale ďakujem.* keď však zahlási svoj úmysel s inšpekciu neubráni sa tichému smiechu.* Tak v tom prípade sú ti dvere mojej učebne otvorené. Máš zaujímavý spôsob riadenia školy. Chceš týmto kontrolovať žiakov alebo učiteľov?* opýta sa ho so záujmom. No len aby si mal koho kontrolovať. * Myslím si , že s financiami nebude problém, väčšinu vecí som sa snažila robiť kúzlami, poprípade z vecí, ktoré som mala alebo boli v škole, ale niečo sa určite nájde. Aj keď školníka by som radšej nechala na pokoji, niekedy neviem či sa mám pri ňom smiať alebo plakať.* rozpovie mu čo ma na jazyku a po chvíli sa načiahne sa po pohár medoviny, ktorý sa zjavil na stole. * Ďakujem* poďakuje za nápoj *
Lilian Lewelyn Lepaunt
Lilian Lewelyn Lepaunt

Počet príspevkov : 7
Join date : 10.10.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Emmanuel Conell Po október 18, 2010 8:49 pm

*Sedí a prezerá si papiere. Keďže sa začal školský rok a študentov má málo, je tu ticho a zdá sa mu akoby to tu bolo celé opustené. Ale papiere čo ležia na jeho stole sú pre nových študentov, ktorý majú nastúpiť o týždeň. Na koľko rekonštrukcie hradu sa predĺžili, školský rok pre prvákov začína neskôr. Po za klopaní sa otvoria dvere a dnu vojde pre neho očakávaná osoba. Zavrie mávnutím prútika okno a ukáže Lil aby si sadla do kresla pri jeho stole oproti nemu.* Ahoj áno potreboval. Neviem či si bola vo svojej učebni ale trochu som ti ju dal zväčšiť aby si tak mala dosť miesta a k učebni máš prirobený aj sklad, kde si môžeš uložiť pomôcky a chcem ťa oboznámiť, že si vyhradím niektoré dni keď budem chodiť na inšpekciu na hodiny. Vopred ti dám vedieť ale niekedy prídem aj neohlásene. *Oboznámi ju s plánami na tento školský rok.* Ako určite vieš, študentov máme na škole málo a preto mám ešte prihlášky od rodičov pre prvákov tu na stole, ktorý nastúpia neskôr z dôvodu rekonštrukcie, v ďaka ktorej sme nevedeli, či školský rok začneme teraz alebo nie. *Povie jej a po chvíľke sa zahľadí na papier čo akorát našiel v tej obrovskej kope. Bol od Lil na niektoré zmeny v učebni.* A čo sa týka všetkých zmien v učebniach stačí iba keď mi povieš, koľko peňazí potrebuješ od Rokfortu, Školník ti je kedykoľvek k dispozícii a keď budeš potrebovať pomôcť tak sa kľudne ozvi. *Povie jej a po chvíľke si uvedomí, že je veľmi neslušný.* Môžem ťa niečím ponúknuť? *Opýta sa jej a vyčaruje rôzne druhy nápojov a rôzne občerstvenie. Emm si zoberie jeden melasový koláčik a jedno ďatelinové pivo.*
Emmanuel Conell
Emmanuel Conell

Počet príspevkov : 199
Join date : 25.09.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Lilian Lewelyn Lepaunt Po október 18, 2010 8:31 pm

* S poskladaným listom v ruke kráča po opustených a chladných chodbách Rokfortského hradu. Klopkanie jej topánok sa ozýva po celom hrade a iba podčiarkuje opustenosť a samotu celého priestoru. Len s veľkou neochotou opúšťala pohodlie a teplo svojej izby. Keby nedostala list, ktorý už pár minút žmolí v rukách, nik by ju neodtiahol od šálky pariacej sa čokolády. So zvedavosťou a množstvami otázok, ktoré sa jej valia hlavou sa dostáva bližšie k svojmu cieľu. Nikdy nemala v láske tieto oficiálne návštevy, ktorých podnetom bol úhladne napísaný oficiálny list na perfektne zrolovanom pergamene. Tejto sa však nedá vyhnúť. Pred veľkými smrekovými dverami zastane a potichu zaklope. Stále má pocit akoby tu niekto spal alebo by sa prechádzala po dome umierajúceho. Bojuje sama so sebou či má počkať na vyzvanie ale keďže je očakávaná a osôb v tomto hrade nie je práve najviac, otvorí dvere a rýchlo vojde aby čo najrýchlejšie zavrela chlad a ticho za dverami. * Zdravím, tak som tu . Potreboval si niečo ?* opýta sa nenútene a rozhliadne sa po miestnosti v ktorej už dlho nebola.
Lilian Lewelyn Lepaunt
Lilian Lewelyn Lepaunt

Počet príspevkov : 7
Join date : 10.10.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Emmanuel Conell Po október 18, 2010 8:14 pm

*Na Rokforte sa už začal školský rok a Emm je tu prvý krát po otvorení školského roka. Vojde do svojej pracovne, v ktorej nebol od kedy sa ukončila rekonštrukcia. Mal šťastie, že si doniesol aj svoju sovičku. Poslal list Lilian a začal čítať papiere, ktoré sa mu hromadili na stole. Niektoré veci musel schváliť iné iba pozrieť. Lil bola jediný človek, ktorý bol na tejto škole dosť zodpovedný a ktorá zobrala na pár dní, čo musel ešte Emm byť stále s rodinou a behať po ministerstve, celý Rokfort pod seba. Bol rád, že sa na ňu mohol spolahnúť a vedel, že chcela dáku rekonštrukciu svojej učebne urobiť. Emm vedel, že Lil je osoba, ktorá si vždy všetko prispôsobí tak aby sa deťom páčilo učenie. Bol rozhodnutý tento rok chodiť po hodinách a kontrolovať vyučovací proces. Sedel vo svojej pracovni pri otvorenom okno z kade prúdil studenší a čerstvý vzduch. Na chvíľku vypol od svojej rodiny, ktorej fotku si dal na stôl za ktorým sedel.*
Emmanuel Conell
Emmanuel Conell

Počet príspevkov : 199
Join date : 25.09.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Emmanuel Conell Po október 18, 2010 8:03 pm

Miesto, kde pracuje Emmanuel Conell
Emmanuel Conell
Emmanuel Conell

Počet príspevkov : 199
Join date : 25.09.2010

Návrat hore Goto down

Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky Empty Re: Pracovňa Emmanuela Conella, zástupcu riaditeľky

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.